КОНДИЦІОНЕРИ FUJITSU
(044) 200-27-07 Замовити дзвінок

Head office/FUJITSU GENERAL LABORATRIES LIMITED
(Головний офіс та лабораторії)

   

Fujitsu General EMC Laboratory Limited

Вимірювальна вежа для тестування висотою 60 м

Fujitsu General EMC Laboratory Limited

Fujitsu General EMC Laboratory Limited

 

FUJITSU GENERAL LIMITED
Дата заснування: 15 cічня 1936
Розташування: м Кавасакі, префектура Канагава, Японія
Кількість працівників: 7 406 чол (на березень 2016)
Капітал: 18, 089 100, 00 ієн (на березень 2016)
Товарообіг: 232 млрд. Ієн (на березень 2016)
Президент компанії: Etsuro Saito

Японський ринок пред'являє найвищі вимоги до кондиціонування повітря і задає тенденції моди і стандарти у всій індустрії. Оскільки FUJITSU є світовим брендом і має бездоганну репутацію, компанія FUJITSU General Limited продає в Японії свої кондиціонери виключно під брендом FUJITSU, займаючи з року в рік провідні позиції.

Міжнародне визнання FUJITSU
Будучи світовим лідером у виробництві суперкомп'ютерів і електронних компонентів, FUJITSU використовує ці розробки в своїх системах кондиціонування повітря. Тому кліматичне обладнання FUJITSU відрізняється своїми оригінальними інтелектуальними системами автоматизації, діагностики та керування. Більше 5000 співробітників, 5 дослідницьких центрів в трьох країнах і 7 заводів, що забезпечують виробництво більше 4 млн штук кондиціонерів щороку.
 


 


 

Всі фабрики Fujitsu General працюють за єдиною системою ISO 9001 та ISO 14001, що дало змогу створити загальну систему контролю якості в усьому світі. Високоякісні продукти пропонуються по всьому світу на основі суворих перевірок якості.

 

 

FUJITSU GENERAL ENGINEERING (THAILAND) CO., LTD. R&D Center
(науково-дослідний та дослідно-конструкторський центр)

 Fujitsu General Engineering (Тайланд) Co., Ltd. була заснована в лютому 1999 року. Наша компанія є частиною групи Fujitsu General, що спеціалізується на дослідженнях і розробках кондиціонерів. Ми прагнемо розробляти товари разом з концепцією, що стосується людей і навколишнього середовища.

Кімната по тестуванню показників енергоефективності

Тестування потужності блоків FUJITSU

Дощовий тест блоків FUJITSU

Випробування повітряного потоку блоків FUJITSU

 

       

Кімната по тестуванню блоків FUJITSU

Випробування на вібрацію блоків FUJITSU

Суворий контроль якості продукції FUJITSU

Випробування на вібрацію блоків FUJITSUFujitsu General (Thailand) Co., Ltd. Air conditioner manufacturer (Виробництво кондиціонерів)

 FGA (THAILAND) CO., LTD. (Виробництво компресорів та моторів)

 

 Fujitsu General Central Air-conditioner (Wuxi) Co., Ltd. Wuxi City, China. (Виробництво кондиціонерів)FUJITSU GENERAL (SHANGHAI) CO., LTD., Shanghai, China (Виробництво кондиціонерів) 

 
Награды

Good Design Award (Japan) - конкурс промислового і графічного дизайну, що проводиться Японським інститутом по просуванню і розвитку промислового дизайну (Japan Institute of Design Promotion). Премія Good Design була заснована в 1957 році Міністерством зовнішньої торгівлі і промисловості Японії для виділення найбільш інноваційних продуктів на японському ринку.

 

Награды

iF Design Award (Germany) - міжнародний конкурс дизайну, заснований в 1954 році Міжнародним дизайнерським форумом в Ганновері (International Forum Design in Hanover). Логотип iF design award символізує знак якості, відомий всьому світу.Награды

Red Dot Design Award (Germany) - авторитетна нагорода в галузі дизайну, що присуджується Центром дизайну землі Північний Рейн - Вестфалія (нім. Design Zentrum Nordhein Westfalen), який знаходиться в місті Ессені (Німеччина). У 2012 році було подано 4515 заявок з 58 країн, і тільки один товар, кондиціонер ТМ Fujitsu моделі LT / LU, був визнаний кращим з них.


 

Награды

Canstar Blue Most Satisfied Customers Award (Australia / New Zealand) - конкурс, на якому авторитетне журі відбирає побутову техніку, яка заслужила найбільше визнання в споживчому середовищі. У 2012 році канальні і настінні моделі ТМ Fujitsu виявилися абсолютними лідерами рейтингу, набравши максимальні 35 очок.


 

Награды

ENERGY STAR Most Efficient (USA) - знак міжнародного стандарту енергоефективності споживчих товарів. У 2013 році побутові та напівпромислові спліт-системи ТМ Fujitsu увійшли до групи найбільш  енергоефективного кліматичного обладнання на ринку США. Настінний кондиціонер ТМ Fujitsu, зазначає знаком "ENERGY STAR Most Efficient" має параметри енергоефективності на 46% вище федеральних стандартів США.


 

Награды

Dealer Design Awards (USA) - це щорічна премія, заснована американським кліматичних журналом «The NEWS», впливовим спеціалізованим виданням з 35 000 передплатників серед інжинірингових, дилерських і будівельних компаній. У 2014 році для підлоги спліт-система Nordic ТМ Fujitsu визнана кращою в номінації «Високоефективне вентиляційне та кліматичне обладнання для житлових приміщень».


 

Награды

Eurovent Certified Performance - сертифікат, що підтверджує бездоганну якість, енергоефективність і надійність обраного вами обладнання. У 2015 році, в ході незалежних випробувань, що проводяться компанією Eurovent Certification Company (ECC), мультизональні системи, виробництва Fujitsu General Ltd., продемонстрували технічні параметри, які повністю відповідають всім європейським і міжнародним стандартам якості.

Об'єкти FUJITSU в Україні