FUJITSU
(044) 200-27-07 Замовити дзвінок

На що варто звернути увагу при покупці кондиціонера Fujitsu

Ми щиро вдячні Вам за інтерес до кліматичних систем японського виробника Fujitsu General Limited. Вибираючи системи кондиціонування Fujitsu, Ви вибираєте передові японські технології, якість і надійність на довгі роки.

Правильно підібрана і встановлена ​​система кондиціонування Fujitsu - запорука комфорту для Вас і Ваших близьких. Дуже важливо, щоб Вашим комфортом займалися професіонали: компанії, які навчені роботі з кліматичними системами Fujitsu, які врахують всі Ваші побажання і особливості Вашого будинку.

Ми старанно працюємо над тим, щоб наші дилери мали максимальний рівень професійних навичок з продажу, монтажу та сервісного обслуговування систем кондиціонування Fujitsu. Професійні дилери беруть участь в спеціалізованих тематичних семінарах, а також проходять сертифікацію.

Важливі кроки при покупці кондиціонера Fujitsu:

Зразок гарантійного талона

Зразок гарантійного талона ст.1
Зразок гарантійного талона ст.2
Зразок гарантійного талона ст.3
Зразок гарантійного талона ст.4

 

ВАЖЛИВО ЗНАТИ!

З метою економії коштів, покупець може придбати системи кондиціонування в інтернет-магазинах. Звертаємо Вашу увагу на те, що низька вартість обладнання в інтернет-магазині не гарантує, що товар оригінальний і відповідає заявленим характеристикам, а це може спричинити за собою подальші витрати по монтажу і ремонту системи кондиціонування.

Щоб уникнути неприємних ситуацій при купівлі обладнання та додаткових витрат при ремонті обладнання рекомендуємо купувати устаткування у авторизованих дилерів.

На сьогоднішній день існує ряд компаній, скарги на які ми зустрічаємо в Інтернеті. Список цих компаній, за дії яких ми не несемо відповідальності, представлений нижче:

НАЗВА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ АДРЕСА ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНУ
   
   
Об'єкти FUJITSU в Україні