КОНДИЦІОНЕРИ FUJITSU
(044) 200-27-07 Замовити дзвінок
Мульти-спліт системи

Необмежені можливості компонування: мульти спліт-системи

При достатньо великому розрахунковому холодовиробництві кондиціонування, проблему можна вирішити двома способами — встановити кілька окремих кондиціонерів, які будуть споживати багато електроенергії і потребують чимало місця на фасаді для розміщення зовнішніх блоків, або ж вибрати практичну і компактну мульти спліт-систему Fujitsu. Вона побудована за самою раціональною схемою — один зовнішній блок забезпечує постачання холодоагентом декількох внутрішніх, причому вони можуть бути різних типів — консольні, канальні, настінні, а також відрізнятися по потужності.

Найбільш вигідними є рішення, що поєднують в собі якість та високу функціональність. Широкий модельний ряд мульти спліт-систем Fujitsu задовольнить запити будь-якого, навіть самого вимогливого клієнта. За допомогою всього лише одного зовнішнього блоку можна одночасно охолоджувати 2 ... 8 приміщень з індивідуальним регулюванням в кожному з них при сумарній площі не більше 180 квадратних метрів. Таке універсальне рішення чудово підійде як для приватного будинку за містом, так і для просторої квартири в сучасному житловому комплексі.

3 причини купити мульти спліт-системи

Важливою перевагою всієї продукції японської корпорації Fujitsu є технічна досконалість і широке застосування найпрогресивніших технологій. Всі зовнішні блоки мульти спліт-систем працюють по інверторному принципу, що суттєво покращує їх споживчі властивості:

  • Підвищення економічності — за рахунок виключення періодичного запуску/зупинки компресора забезпечується 34-40 відсоткове зниження енергоспоживання.
  • Низький рівень шуму при роботі як зовнішнього, так і кімнатного блоку.
  • Значне збільшення ресурсу — працюючи в найбільш оптимальних умовах, компресор, вентилятор і різні електроприводи
Об'єкти FUJITSU в Україні