КОНДИЦІОНЕРИ FUJITSU
(044) 200-27-07 Замовити дзвінок
Спліт-системи

Надійність і функціональність: спліт-системи

Сучасна кліматична техніка всього за кілька десятиліть зробила справжню технічну революцію — місце примітивних блокових кондиціонерів зайняли просунуті спліт-системи з набагато ширшими функціональними можливостями.

Енергоефективність, що відповідає вимогам найбільш високого класу А, дозволяє оптимізувати енергоспоживання, багаторівнева система фільтрації надійно очищує повітря від пилу, а інверторна технологія забезпечує високоточне управління і практично безшумну роботу зовнішніх блоків.

У великому модельному ряду всесвітньо відомого японського виробника Fujitsu представлені спліт-системи самих різних типів, які поділяються на дві основні категорії:

  • побутові;
  • напівпромислові (комерційні).

Моделі комерційного призначення відрізняє підвищена продуктивність, універсальність і монтажна гнучкість, що дозволяє застосовувати подібну кліматичну техніку для обслуговування залів ресторанів, кафе, барів, нічних клубів, аудиторій, конференц-залів та інших громадських приміщень великого об'єму.

Де можна купити спліт-системи в Києві та Україні за вигідною ціною

Офіційний партнер компанії Fujitsu пропонує повний асортимент високопродуктивних японських спліт-систем за найвигіднішими цінами в столиці. За майже 100-річну історію успішної діяльності, торгова марка Fujitsu прекрасно зарекомендувала себе як виробник безвідмовного і ефективного обладнання, розробленого із застосуванням найбільш прогресивних технологій. Помітно випереджаючи конкурентів за рівнем технічних інновацій, спліт-системи Fujitsu залишаються доступними за ціною для широкого кола споживачів, що також сприяє зростанню їх популярності.

Унікальне поєднання передових технологій з інноваційним дизайном, доступною вартістю і відмінною функціональністю робить спліт-системи Fujitsu ідеальним вибором для вирішення найскладніших і відповідальних завдань. Компанія, що займає лідируючі позиції на світовому ринку кліматичного обладнання, пропонує великий вибір моделей на будь-який смак.

Об'єкти FUJITSU в Україні