FUJITSU
(044) 200-27-07 Замовити дзвінок

Вентиляція

Вентиляція

Комфорт перш за все: вентиляція нового покоління

Свіже повітря в приміщенні є однією з найважливіших складових комфорту, тому припливно-витяжні вентиляційні установки в наші дні стають звичним атрибутом не тільки виробничих або громадських будівель, але і приватних будинків, а також квартир в елітних житлових комплексах. Разом з кондиціонерами спліт-системи, вентиляція відповідає за створення комфортного мікроклімату і оптимальних умов для ефективної роботи або приємного домашнього відпочинку.

Продукція авторитетного бренду з Японії Fujitsu ідеально поєднує в собі найбільш прогресивні технології і найвищу якість виготовлення за надзвичайно доступною і привабливою ціною. Компактні установки припливно-витяжного типу легко монтувати завдяки невеликим габаритам, а інноваційні технології забезпечують практично беззвучну роботу навіть при дуже значній потужності обладнання. Правильне налаштування спільної роботи вентиляції і кондиціонування дає можливість знизити навантаження, що припадає на спліт-системи, і за рахунок зменшення розрахункової потужності скоротити їх собівартість до цілком прийнятного рівня.

Де замовити ефективну вентиляцію в Києві та Україні

Звертайтеся до офіційного партнера концерну Fujitsu General Limited, щоб замовити недорогу, але надзвичайно ефективну вентиляцію для квартири, приватного будинку або комерційної нерухомості. Крім простої подачі свіжого повітря, сучасні вентиляційні установки обладнані цілим рядом додаткових функцій:

  • Фільтрація припливного повітря за допомогою ефективних і довговічних фільтрів з синтетичного волокна.
  • Захист від пилу, неприємних запахів і хвороботворних мікроорганізмів.
  • Автоматичне регулювання температурно-вологісного балансу.

Оригінальна розробка інженерів Fujitsu — теплообмінник протитічного типу, виготовлений із застосуванням полімерних матеріалів, дозволяє утилізувати близько 75 ... 77% термічної енергії, що використовується системами кондиціонування. Завдяки цьому більш ніж на 20% знижується енергоспоживання спліт-систем, що забезпечує досить помітну економію.

ЗАВАНТАЖИТИ КАТАЛОГ FUJITSU 2019

Модельний ряд
Новини